رزرو وقت

چند روز بعد از لیزر شیو کنیم؟

چند روز بعد از لیزر شیو کنیم؟

چند روز بعد از لیزر شیو کنیم؟ برای پیشگیری از تحریک پوست، حداقل سه الی چهار روز پس از پایان جلسه لیزر صبر کنید و سپس برای شیو اقدام نمایید.

در این مقاله می‌خوانید:

چند روز بعد از لیزر شیو کنیم؟ بعد از اولین جلسه لیزر باید این نکته را در نظر بگیرید که حداقل سه الی چهار روز بعد از جلسه صبر کنید، زیرا پوست شما بعد از لیزر حساس و تحریک پذیر خواهد بود. نکات تکمیلی را در ادامه باهم بررسی می کنیم.

نکات شیو بعد از اولین جلسه لیزر

پس از پایان اولین جلسه لیزر بهتر است مدتی به پوست خود استراحت دهید، و شیو کردن بعد از چند روز انجام دهید. البته واکنش پوست های مختلف می تواند به این موضوع کاملا متفاوت باشد و در هر فرد متنوع باشد.

بهتر است حداکثر دو بار بین دو جلسه لیزر شیو نمایید، اما اگر میخواهید دقیق تر این موضوع را بدانید می توانید از اپراتور خود بپرسید تا با توجه به نوع پوست شما و شرایط بدنی شما این موضوع را برای شما مطرح کند.

دقت کنید موقع استفاده از ژیلت از تیغه ای تمیز و تیز استفاده کنید.

شیو کردن قبل از لیز موهای زائد

برای این که اشعه های لیزر تاثیر خوبی بر روی فولیکول های مو داشته باشد، باید به طور کامل این موها را از بین ببرید، یعنی تا ساقه مو را قبل از جلسه لیزر از بین ببرید. سوالی که ممکن است برای شما پیش آید که چه زمان این کار را انجام دهیم بهتر است ۲۴ ساعت قبل از رفتن به لیزر حتما شیو کنید. به هیچ وجه نمی توانید با موی بلند به لیزر بروید.

چند روز بعد از لیزر شیو کنیم؟

بعد از اتمام جلسات لیزر چه کنیم؟

با شرکت در همه جلسات درمانی لیزر مو زائد، حدود ۷۰ تا ۹۰ درصد موهای زائد ناحیه مورد‌نظر شما از بین می‌روند. ازهمین‌رو نیاز به شیو کردن بعد از لیزر تا حد چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. باید دقت کنید که لیزر راه قطعی برای از بین بردن موهای زائد برایی همیشه نیست و شما با‌توجه‌به نظر و تشخیص اپراتور خود، باید هر چند ماه یکبار برای شارژ به کلینیک مورد‌نظر مراجعه کنید. برای انجام لیزر موهای زائد در ارومیه می توانید به آوا اسکین کر مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *