قبل از فیشیال چه اقداماتی لازم است؟

قبل از فیشیال چه اقداماتی لازم است؟ در این مقاله قصد داریم به شما اقداماتی که قبل از فیشیال کردن پوست نیاز است انجام دهید را برای شما آموزش دهیم!

قبل از فیشیال چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

قبل از فیشیال چه اقداماتی لازم است؟ قبل از انجام فیشیال یا هر نوع روش زیبایی صورت، مراعات برخی اقدامات مهم و مراقبت‌ها کمک می‌کند تا نتایج بهتر و بدون مشکل به‌دست آید. در ادامه، چند نکته قبل از انجام فیشیال را در نظر بگیرید:

 1. مشاوره با تخصصی

  • قبل از هر روش زیبایی، مشاوره با یک تخصصی در زمینه پوست و زیبایی، مانند پزشک یا متخصص پوست، مفید است. این کمک می‌کند تا بهترین روش متناسب با نیازها و وضعیت پوستی شما انتخاب شود.
 2. تعیین نوع پوست

  • شناخت نوع پوست شما، از جمله چربی، خشکی، یا حساسیت‌ها، به انتخاب محصولات و روش‌های مناسب برای فیشیال کمک می‌کند.
 3. توقف از استفاده از محصولات تحریک‌کننده

  • قبل از انجام فیشیال، بهتر است حداقل یک هفته قبل از آن از استفاده از محصولات تحریک‌کننده مانند اسکراب قهوه، اسیدهای آلفا یا بتا هیدروکسی، و روش‌های خشک‌کننده پوست اجتناب کنید.
 4. تمیزی پوست

  • پوست خود را قبل از فیشیال با یک محصول تمیزکننده ملایم تمیز کنید. این اقدام کمک می‌کند تا آلودگی‌ها و مواد چربی از صورت شما پاک شوند.
 5. استفاده از ضدآفتاب

  • پوست حاضر به اشعه‌های مضر آفتاب نباید باشد. پیش از انجام فیشیال، از یک کرم ضدآفتاب با SPF مناسب استفاده کنید.
 6. ابتدای فاصله زمانی

  • اگر قصد انجام روش‌های دیگر زیبایی دارید، مثل انجام اینجکتابل‌ها یا لیفت صورت، فاصله زمانی معینی بین این روش‌ها و فیشیال بگذارید.
 7. عدم استفاده از مواد معطر

  • استفاده از محصولاتی که حاوی مواد معطر هستند، ممکن است برای پوست حساس تحریک‌کننده باشند. بهتر است از محصولات بدون عطر استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که هر روش زیبایی نیازمند مراعات به دقت و توجه به نیازهای پوستی شماست. مشورت با یک تخصصی و تعیین برنامه مناسب مهمترین گام است.

برای فشیال در ارومیه روی لینک کلیک کنید.

دیدگاه ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *